קהילתון

אצלנו עושים באהבה אחד עבור השני,
 
מגדול ועד קטן, למען הקהילה שבתוכנו והחוצה לעולם.

לשליחת תוכן קהילתי:

רכזת קהילה 
[email protected]

חוברת קהילתית ביכורי שבועות

call for soldiers

קהילה יקרה,

אנחנו רוצות להכיר ולדעת מי נמצא במילואים- הילדים שלכם שנמצאים בימים מורכבים אלו במילואים!

כנסו בבקשה לקישור ומלאו את הפרטים שנדע מי בקהילה מגויס- חשוב לציין שהפעם אנחנו לא פונות לאבות שבמילואים אלא לבנים ובנות שבמילואים!

קישור להרשמה

חגיגת עצמאות בגנים

איזה כיף לראות את הגנים מתאחדים לחגוג בכחול -לבן!

סירים מחבקים

לתת מכל הלב לקהילה

הצטרפו לצוות המקסים שנותן מכל הלב לאמהות אחרי לידה, בני זוג של מילואימניקים, וכל מי שנזקק לתמיכת הקהילה.

לקבוצת הוואטס אפ

סיוע למשפחות המילואים

על מנת להקל ולו במעט על משפחות המילואים, איילה רוסו יוחנן וענבל שטרית הקימו יוזמה של סיוע לנשות ואנשי המילואים , ע”י גיוס מתנדבים לבישול ארוחות, אירגון מפגשי כיף למשפחות כמו פיצה וסרט במרכז הקהילתי, מתנות קטנות לקראת סוף השבוע ותמיכה ודאגה כללית לשלום המשפחות ולצרכיהן.
המשפחות מודות מקרב לב על העשייה הברוכה הזו שעשתה את ההבדל. יותר מהכל, הורגש החיבוק הקהילתי החשוב שמחזק את הלב ונותן כוח להמשיך!

קליטת מפונים מבתיהם בהסוללים

השבעה באוקטובר תפס את כולנו מופתעים, כידוע, אבל בעיקר הציב בפנינו אתגרים שלא ידענו כמותם לפני כן ואחד מהם הוא קליטת משפחות שפונו מבתיהם, מדרום ומצפון, ברגע אחד, תחילה בלי כלום, בלי ציוד ובלי גישה לבית שלהם ובעיקר ללא וודאות להמשך… אבל מאוד מהר הקהילה שלנו הבינה שתפקידנו הוא לפתוח את הדלת, לתת ולעשות למען אותן משפחות, לייצר להן קהילה, חברה וחיבוק חם גם כשהן רחוקות מבתיהן. כבר באותו יום שבת, כל הקהילה נרתמה לנקות בתים, לאסוף ציוד, לקנות אוכל, לחבר ילדים לילדים, לבשל למשפחות, להכיל ולתת תחושה של בית ככל הניתן!

volunteers in action

לאורך התקופה, נקלטו, באו, הלכו ונשארו למעלה מ-40 משפחות מפונות. בתקופה זו, שוכרות באופן קבוע 9 משפחות (והעשירית מצטרפת בקיץ) שנקלטו בקהילה, במערכות הגיל הרך והחינוך החברתי. נאחל לכלל המשפחות שיבואו ימים טובים, שתוכלו (אם תבחרו) לשוב לביתכם ובתקווה שגם פה אצלנו מצאתם בית, חברה וקהילה! תודה לכל מי שפתח את דלתו, נתן מלחמו ומבארו, התנדב ועזר! בשורות טובות לכולם!